O firmě NK Brno

Vážení obchodní přátelé,

dovolte nám úvodem krátce představit firmu NK BRNO Int. s.r.o. založenou rakouskými investory v roce 1991.

Právě díky zahraničním investorům se téměř 90% naší produkce dostává na náročný rakouský trh, na kterém můžeme konkurovat pouze dodržením nejvyšší možné kvality při zpracování materiálu renomovaných evropských firem, například Sani Švédsko - výrobce pevné hliníkové lamely na žaluzie, německá společnost Heroal a Alukon – dodavatelé komponentů pro výrobu předokenních rolet a rolovacích garážových vrat, francouzská firma Somfy – výrobce elektromotorů a jejich řídících prvků.

Naši filozofií je trvalý důraz na výběr těch nejkvalitnějších komponentů a celý výrobní proces je veden s vědomím, že naše výrobky musí zajišťovat nejen pohodlí ale i bezpečí domova či kanceláře po dlouhou řadu let.

Rádi bychom zdůraznili, že jsme výrobci žaluzií, rolet, garážových vrat, sítí proti hmyzu, markýz, bezpečnostních mříží, slunolamů, stínění zimních zahrad a jiných výrobků protisluneční ochrany včetně atypů nepravidelných tvarů, takže náš tým zkušených specialistů je připraven s Vámi konzultovat všechny Vaše požadavky a nalézt nejvhodnější možné řešení Vašich konkrétních požadavků a přání.Provádíme rovněž montáž výrobků.

Při větších nebo sdružených zakázkách nabízíme individuální přístup a zvýhodněné cenové podmínky.

 

Struktura výrobního programu společnosti:

Žaluzie

  • Meziskelní žaluzie s hliníkovými lamelami 25mm, ovládané vytahovací šňůrou a ovladačem pro naklápění lamel o 180°.
  • Interiérové žaluzie s hliníkovými lamelami 25mm nebo 35mm s ovládáním obdobným jako u meziskelních žaluzií a s bočním silonovým vedením, pro zastínění velkých ploch doporučujeme žaluzie s hliníkovými lamelami 50mm ovládané„nekonečnou”šňůrou, klikou nebo motorem.
  • Žaluzie pro plastová okna – ISO design (s lamelou 16mm nebo 25mm) s otočným ovladačem pro naklápění a vytahované šňůrou nebo ve variantě s jediným ovládacím prvkem – kuličkovým řetízkem.
  • Venkovní žaluzie s lamelami 70mm nebo 90mm a bočním vedením v lištách (s tlumičem hluku) ovládaných klikou nebo 50mm lamely s bočním vedením a nekonečnou šňůrou. Veškeré venkovní žaluzie je možno dodat i v provedení ovládání elektromotorem.

Předokenní rolety  s dvouplášťovým hliníkovým profilem.Vysoká tepelná a protihluková izolace je docílena polyuretanovou pěnou vyplňující vnitřní část profilu.Venkovní rolety jsou koncipovány nejen jako stínící a izolační prvek.Testy prokázaly, že instalace předokenních rolet sníží tepelné ztráty skleněných ploch až o 30%.Širokou škálou barev včetně imitací dřeva a možností zaomítání schránky naše rolety doplňují vzhled Vašeho domu. Není bez zajímavosti zmínit, že venkovní rolety již samy o sobě zajišťují dodatečné zabezpečení Vašeho objektu.

Pro Vaše maximální pohodlí při jejich užívání je dodáváme nejen ovládané pásem nebo klikou ale samozřejmě i s elektromotory a řídícími programovatelnými jednotkami firmy Somfy .

Nejnovějším trendem v oblasti předokenních rolet je jejich kombinace se sítí proti hmyzu integrované do jedné schránky.

 

Sítě proti hmyzu

  • Rámové – rámeček z tlačeného hliníkového profilu s kvalitní síťovinou představuje nejjednodušší řešení ochrany před hmyzem, Mezi největší přednosti tohoto systému patří jednoduchá instalace do okna a cenová dostupnost.
  • Rolovací – síťovina je na hřídeli v hliníkové schránce, čímž je perfektně chráněna proti nepřízni počasí v době, kdy není nutné ji používat.Vodící lišty s kartáčkem pak zajistí, že ani po stranách sítě se do místnosti žádný hmyz nedostane.
  • Posuvné – určené pro montáž na francouzská okna. Do kvalitní rámové konstrukce je vložena jednodílná nebo vícedílná rámová síť, jejíž snadný pohyb zajišťuje ložiskový mechanismus.
  • Integrované sítě s roletou – jsou nejnovějším trendem jak již bylo uvedeno výše.

Markýzy poskytují příjemné zastínění Vašich balkónů a teras. Pevná ocelová konstrukce umožňuje zakrytí i větších rozměrů. Vhodným alternativním doplňkem pro Vaše pohodlí i ochranu markýzy je elektromotor s větrnou automatikou.

Garážová vrata jsou nezanedbatelným doplněním vzhledu Vašeho domova a zároveň jsou kladeny nemalé nároky na jejich funkčnost. S ohledem na architektonické řešení objektu i na komfort ovládání a účelnost Vám nabízíme širokou škálu garážových vrat rolovacích a sekčních. Díky použité polyuretanové výplni lze dosáhnout vysokých tepelněizolačních vlastností v celé ploše garážových vrat. Samozřejmostí je kromě ručního ovládání i vysoce komfortní dálkové ovládání s elektromotorem.  

 

 

NAHRÁVÁM